Używasz Discord Nitro? Odbierz darmowe konto YouTube Premium!

Chociaż Discord jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów dla graczy, to z jego usług zaczęły korzystać również liczne firmy, osoby niezwiązane z grami, a także nauczyciele i uczniowie. Discord Nitro jest jego wzbogaconą wersją, która oferuje liczne udogodnienia oraz możliwości, a teraz do długiej listy korzyści dołączyło także darmowe konto premium w serwisie YouTube.

Dodatkowe funkcje oferowane przez Discord Nitro

Osoba, która zdecyduje się ulepszyć Discorda i wykupić subskrypcję programu, doświadczy licznych udogodnień oraz znacznie większych możliwości. Mowa tu o takich rzeczach, jak między innymi:
– większy rozmiar przesyłanych plików
– lepsza jakość streamowanych gier (więcej FPSów i wyższa rozdzielczość)
– niestandardowe emoji
– personalizowany profil
– lepsza jakość plików audio
– większa liczba udogodnień ułatwiających prowadzenie własnego serwera (lub wzmocnienie innego)

Teraz do tych licznych korzyści doszło jeszcze jedno udogodnienie, które z pewnością zachwyci wiele osób: YouTube Premium.

Zalety konta premium w serwisie YouTube

YouTube Premium standardowo kosztuje 23,99 zł. Jest to kwota, którą niewiele osób decyduje się zapłacić w zamian za udogodnienia płynące z konta premium. O jakich zaletach mowa? YouTube Premium wiąże się z takimi korzyściami jak:
– brak reklam na filmach
– możliwość pobrania treści na urządzenia mobilne
– ciągłość słuchania ścieżki audio, nawet po zablokowaniu ekranu
– dodatkowy dostęp do YouTube Music

Jak zyskać YouTube Premium z poziomu Discord Nitro w 5 prostych krokach?

Żeby uzyskać darmowe konto premium w serwisie YouTube trzeba wykupić subskrypcję Discord Nitro. Istotne jest również, że trzeba być nowym subskrybentem YouTube Premium. Oznacz to tyle, że z oferty nie mogą skorzystać osoby, które wcześniej korzystały z takich subskrypcji jak:
– YouTube Premium
– YouTube Red
– YouTube Music Premium
– Muzyki Google Play
Ostatnim warunkiem jest podpięcie karty płatniczej pod konto Google.

Jeśli wszystkie wyżej wymienione warunki zostały spełnione, wystarczy podjąć kilka prostych kroków, aby cieszyć się możliwościami konta YouTube Premium:
– zalogować się w Discordzie na swoje konto i wejść w ustawienia (ikona koła zębatego / avatar profilu)
– wejść w „Ustawienia Płatności”, a następnie „Prezenty” w menu po lewej stronie. W aplikacji na dole menu znajduje się „Discord Nitro Prezenty”
– przy opcji odebrania prezentu widoczny będzie przycisk „Zobacz kod”. Należy go skopiować oraz kliknąć przycisk „Zrealizuj”
– tak wygenerowany kod wystarczy wkleić w serwisie YouTube podczas rejestracji do usługi YouTube Premium.

Darmowy okres próbny konta YouTube Premium trwa 3 miesiące. Po upływie tego okresu, jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana, zacznie być pobierana standardowa kwota 23,99 zł miesięcznie.