Zarabianie w Internecie – 3 wybrane sposoby

Zarabianie w Internecie to bardzo szeroki i popularny temat. Wiele osób jest zainteresowanych tematem zarabiania w Internecie. Sposobów aby to osiągnąć jest bardzo wiele. Nie wszystkie są jednakowo dochodowe i trzeba też wyraźnie powiedzieć, że nie każdy będzie zarabiał duże pieniądze, często jest to po prostu dorabianie do pensji lub kieszonkowego.


3 Przykładowe sposoby zarabiania przez Internet:


1. Zlecenia- zlecenia obejmują bardzo wiele czynności. Często jest to pisanie różnej jakości tekstów na życzenie i oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem. Oczywiście pisanie to nie jedyne zlecenia. Można zrobić szatę graficzną, pomóc w rozbudowie strony, zmontować film jest wiele rodzajów zleceń, ale najczęściej jest to pisanie na zlecenie. Wspomnianych zleceń można szukać m. in. na stronach ze zleceniami, jeśli zleceniodawcy będą zadowoleni z naszych usług po pewnym czasie sami będą się do nas zgłaszać ze zleceniami, dzięki czemu można zapewnić sobie stały dostęp do zleceń i oczywiście stałe wynagrodzenie.


2. YT i inne hostingi video – YT wciąż może okazać się dochodowym miejscem, jednak zmiany wprowadzane na tym serwisie powodują, że nigdy nie wiadomo czego się spodziewać i czy nasza monetyzacja nagle nie zostanie odebrana. YT to nie jedyne miejsce gdzie można zarabiać na filmach są jeszcze hostingi video jak Openload, Streamango, cda i wiele innych. Oczywiście tutaj też nie można mieć pewności, ze nagle hosting nie zniknie. Najpewniejsza wydaje się być własna strona z playerem, ale to wymaga kosztów, a przecież chodzi o zarabianie, a nie wydawanie. Nie mniej jeśli ktoś robi dobre filmiki to YT czy któryś z hostingów video może okazać się dochodowym zajęciem.


3 Blog- nie wszyscy chcą kręcić filmy, niektórzy wolą pisać w takim przypadku warto założyć własny blog. Blog to doskonałe narzędzie umożliwiające zarabianie na różne sposoby, jednak najistotniejszą kwestią jest, aby był on ciekawy i przyciągał czytelników, a wówczas otworzy się wiele możliwości zarabiania. Mało popularne blogi mogą zapisać się do programów partnerskich, ale ich dochody bez użytkowników nie będą duże.


3 wyżej wymienione sposoby zarabiania przez Internet to jedynie przykłady stanowiące niewielki procent tego na czym można zarabiać w Internecie.

1 thought on “Zarabianie w Internecie – 3 wybrane sposoby

  1. Zdecydowanie Internet oferuje niezliczone możliwości. Prowadzę bloga od 3 lat i co miesiąc zarabiam kilka stówek.

Comments are closed.